Պանրի և գինու բիզնես 2018 թ
«Պանրի և գինու բիզնեսն» այս տարի ավանդաբար համախմբելու է հայ լավագույն արտադրողներին և ներմուծողներին պանիր և գինի, սարքավորումների մատակարարներ, տեքստիլ, սպասք և սարքավորումներ, սպառվող նյութեր և այլն:
31 մյս, 2018 թ., 12:00 – 23:00
ԿԱՐԵՆ ԴԵՄԻՐՃՅԱՆԻ ԱՆՎԱՆ ՀԱՄԵՐԳԱՅԻՆ ՀԱՄԱԼԻՐ
մենք հպարտ ենք տեղեկացնել. Rest-Hotel Expo &Պանրի և գինու բիզնես 2018 թմասնագետների հանդիպման վայր է: Ձեր նախագծումՊանրի և գինու բիզնեսստեղծում է ամենամեծ հարթակները Հայաստանում՝ հայ և արտասահմանյան արտադրողների նոր ապրանքների, նյութերի, սարքավորումների և ծառայությունների արդյունավետ ներկայացման համար։
ՑուցահանդեսներՊանրի և գինու բիզնեսարդյունավետ գործիք է շուկայում ապրանքների առաջմղման համար: Ցուցահանդեսին մասնակցելը թույլ է տալիս ներգրավել նոր հաճախորդներ, ավելացնել վաճառքը, ընդլայնել ձեր արտադրանքի աշխարհագրությունը՝ ներառյալ մուտք գործել նոր տարածաշրջան՝ Հայաստանի զարգացող շուկա։

Cheese and Wine Business 2018
В этом году "Cheese and Wine Business" традиционно объединит лучших армянских производителей и импортеров сыра и вина, поставщиков оборудования, текстиля, посуды и инвентаря, расходных материалов и др.
31 мая 2018 г., 12:00 – 23:00
КОНЦЕРТНЫЙ КОМПЛЕКС ИМЕНИ КАРЕНА ДЕМИРЧЯНА
мы с гордостью заявляем: выставка Rest-Hotel Expo & Cheese and Wine Business 2018 – место встречи профессионалов. В своем проекте Cheese and Wine Business создает крупнейшие в Армении площадки для эффективной презентации новых товаров, материалов, оборудования и услуг армянских и иностранных производителей.
Выставки Cheese and Wine Business – это действенный инструмент продвижения продукции на рынке. Участие в выставке позволяет привлечь новых клиентов, увеличить объемы продаж, расширить географию присутствия продукции, в том числе выйти в новый регион — на развивающийся рынок Армении.